اخبار و مقالات

پنجره یو پی وی سی تک حالته

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
پنجره یو پی وی سی در شرایط مختلف جوی متفاوت شامل مناطق بسیار سردسیر،مناطق گرمسی، در برابر باد و باران های اسیدی و نمکی، در برابر آبهای شور و در محیط های مرطوب و شرجی مقاوم بوده و آثاری همچون پوسیدگی، زنگ زدگی و… در آنها ایجاد نمی شود.
پنجره یو پی وی سی تک حالته باز شو  اين نوع پنجره upvc بصورت باز شدن بر روی يك محور به صورت افقی می باشد. اين نوع ازپنجره دو جداره یو پی وی سی دارای ويژگی های زير می باشد:
 پنجره یو پی وی سی نسبت به بقيه بازشو ها قیمت پایین و مناسب تری دارد و هنگام باز شدن و  تغییر حالت از چپ به راست و راست به چپ در کمترین زمان قابل اجرا می باشد.
لولاها و یراق آلات پنجره یو پی وی سی تک حالته به راحتی تعویض می شوند.
 تعویض پنجره های قدیمی با حفظ فرم قبلی کلاسیک آن بدلیل اینکه پنجره های قدیمی عموما با بازشوی تک حالته می باشد و در بعضی از ساختمان ها بنا به دلایلی اجازه تغییر حالت بازشو ها را نمی دهند.
در این موارد، پنجره یو پی وی سی تک حالته گزینه مناسبی است. چرا که این مدل، همان مدل بازشوی کلاسیک پنجره ها میباشد.
پنجره یو پی وی سی بیشتر در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا از لحاظ قیمت به صرفه می باشد و  به راحتی باز و بسته می شود. در پنجره های یو پی وی سی تک حالته بر چسب های شفافی را روی شیشه می چسبانند که باعث ایجاد بعضی از خواص شیشه های دو جداره می شود.
پنجره یو پی وی سی تک حالته

شرکت الوند نما  در سال 1386 با هدف مشاوره، طراحی و اجرای ، پنجره آلومینیوم نرمال و ترمال بریک و کرتین وال و اسپایدر تاسیس گردیده و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا شروع به فعالیت نمود..

هم اکنون شرکت الوند نما اجرای چندین پروژه مطرح در سطح کشور را در کارنامه خود داشته و جز یکی از برند های رده اول در این صنعت محسوب می شود.

تماس با ما

آدرس : تهران , خیابان آیت اله کاشانی , نبش ستاری , روبه روی موسسه اعتباری کوثر , پلاک 133 , ساختمان وست , طبقه دوم , واحد 4

تماس : 6-02144974035

تلفن همراه مدیریت فروش : 09123406141

شماره فکس : 02144974051

ایمیل : info@alvandnama.com

تلگرام : alvandnama@

نقشه

© بهمن 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت الوند نما محفوظ می باشد . | طراحی، راه اندازی و توسعه توسط OFOGHIT