اخبار و مقالات

خرید بهترین پنجره دوجداره

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
بهترین پنجره دو جداره از دو لایه شیشه تشکیل شده اند که یک لایه گاز بی اثر بین آنها مهر و موم شده است. این تقریباً دو برابر واحدهای تک لعاب عایق ایجاد می کند. پس از مهر و موم شدن ، واحد هوا ضد آب می شود.
از مزایای خرید بهترین پنجره دو جداره می توان به موارد زیر اشاره کرد:
صرفه جویی در هزینه های انرژی. ساخت و ساز هوابرد پنجره های دو جداره باعث ایجاد عایق حرارتی می شود. این باعث کاهش جریان گرمای ورودی و خروجی می شود. انرژی کمتری برای گرم شدن یا خنک شدن فضا مصرف می شود و در نتیجه باعث کاهش هزینه های انرژی می شود.
افزودن لایه سوم یا چهارم شیشه ، مقدار عایق پنجره شما را افزایش می دهد. هر لایه شیشه مقدار قابل توجهی از گرما را که از آن عبور می کند به دام می اندازد و باعث افزایش محافظت از پنجره ها در برابر اتلاف گرما می شود.
تراکم محدود رطوبت موجود در یک سطح گرم قطرات آب را تشکیل می دهد که در یخبندان منجمد می شوند. این می تواند فضای اتاق را سردتر کند و همین امر افراد داخل را وادار به تنظیم گرما می کند. هوای بین دو صفحه شیشه ای ، به علاوه مهر و موم هوا ، با جلوگیری از رطوبت در هوای سرد ، از جمع شدن میعان جلوگیری می کند.
عایق صدا پنجره های دو جداره با ایجاد مانعی بین خانه و محیط بیرون عایق صدا را بهبود می بخشند.
با خرید بهترین پنجره دو جداره از ایمنی شکستن آن نسبت به پنجره های تک جداره مطمئن باشید ، بنابراین امنیت خانه را افزایش می دهد.
آسیب به اثاثیه را کاهش می دهد. پنجره های دو جداره می توانند میزان آفتاب و گرمای ورودی به اتاق را کاهش دهند. این می تواند به کاهش آسیب خورشید به نقاشی ها ، مبلمان ، فرش و سایر اشیای اطراف خانه کمک کند.
خرید بهترین پنجره دو جداره

معایب:

قابل تعمیر نیست فضای بین دو صفحه شیشه هوا را به دام می اندازد و لایه ای از عایق را تشکیل می دهد. اگر مهر و موم ضد هوا نباشد ، تراکم بین شیشه ظاهر می شود. با مهر و موم شدن ، شیشه ها را نمی توان جدا کرد و ترمیم کرد. پنجره باید جایگزین شود.
گرما را به دام می اندارد. در ماه های زمستان ، به دام انداختن گرما یک مزیت است ، اما در ماه های تابستان ، به دام انداختن گرما در داخل می تواند منجر به یک اتاق خفه و گرم شود. بسیاری از مالکان خانه ها جلوی پنجره ها را می گیرند تا گرما را مسدود کنند ، اما این ویژگی اضافی هزینه اضافی دارد.

شرکت الوند نما  در سال 1386 با هدف مشاوره، طراحی و اجرای ، پنجره آلومینیوم نرمال و ترمال بریک و کرتین وال و اسپایدر تاسیس گردیده و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا شروع به فعالیت نمود..

هم اکنون شرکت الوند نما اجرای چندین پروژه مطرح در سطح کشور را در کارنامه خود داشته و جز یکی از برند های رده اول در این صنعت محسوب می شود.

تماس با ما

آدرس : تهران , خیابان آیت اله کاشانی , نبش ستاری , روبه روی موسسه اعتباری کوثر , پلاک 133 , ساختمان وست , طبقه دوم , واحد 4

تماس : 6-02144974035

تلفن همراه مدیریت فروش : 09123406141

شماره فکس : 02144974051

ایمیل : info@alvandnama.com

تلگرام : alvandnama@

نقشه

© بهمن 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت الوند نما محفوظ می باشد . | طراحی، راه اندازی و توسعه توسط OFOGHIT