اخبار و مقالات

قیمت پنجره ترمال بریک|پنجره آلومینیومی ترمال بریک

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به دلیل مقاوم بودن مواد اولیه پنجره های ترمال بریک،این نوع پنجره ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. قیمت پنجره ترمال بریک واحد نیست و پنجره های ترمال بریک قیمت واحدی  ندارند و متفاوت است. پنجره ترمال بریک دارای انواع مختلف می باشد که هر کدام قیمت خاص خود را دارند. پنجره ترمال بریک از قطعات زیر تشکیل شده است و قیمت این پنجره ها بستگی به جنس هر یک از این قطعات مربوط است این قطعات شامل :

پروفیل آلومینیوم آنادایز شده یا دکوراتیو و یا رنگ پودری شده:

وزن پروفیل آلومینیوم بسیار در قیمت  تاثیر گذار است و پروفیل می تواند با پلی آمید باشد و پلی آمید نیز می توند به صورت جدا گانه محاسبه شود.برای محاسبه قیمت پروفیل مصرف شده در پنجره ترمال بریک باید شاخه های مصرفی را نیز محاسبه کرد.

یراق آلات و متعلقات آن:

در پنجره ترمال بریک،یراق آلات بر اساس ارتفاع،وزن و عرض و... قیمت گذاری می شوند.یراق آلات و متعلقات آن هرکدام از پنجره های ترمال بریک،بستگی به نوع پنجره انتخاب می شود.

پلی آمید جهت ترمال بریک کردن پروفیل آلومینیوم:

پلی آمید قطعه ای است که به صورت جداگانه در پنجره ترمال بریک محاسبه می شود.قیمت پلی آمید بستگی به نوع ضخامت آن دارد و قیمت هر کدام متفاوت است.نقش اصلی پلی آمید،عایق کردن پنجره ترمال بریک است.پلی آمید ارتباط رسانایی را با جدار داخل قطع می کند.

لاستیک های epdm جهت آب بندی و هوابندی:

عملکرد لاستیک های آب بندی و هوا بندی در پنجره ترمال بریک مشابه لاستیک های درب یخچال است.نبودن لاستیک های درب یخچال باعث هدر رفتن سرما  و نفوذ گرما... می شود.  لاستیک های پنجره ی ترمال بریک باعث عایق بندی پنجره ها می شود. قیمت پنجره های ترمال بریک متنوع است و به عوامل بالا تاثیر بسیاری بر روی قیمت این نوع پنجره ها دارند.


شرکت الوند نما  در سال 1386 با هدف مشاوره، طراحی و اجرای ، پنجره آلومینیوم نرمال و ترمال بریک و کرتین وال و اسپایدر تاسیس گردیده و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا شروع به فعالیت نمود..

هم اکنون شرکت الوند نما اجرای چندین پروژه مطرح در سطح کشور را در کارنامه خود داشته و جز یکی از برند های رده اول در این صنعت محسوب می شود.

تماس با ما

آدرس : تهران , خیابان آیت اله کاشانی , نبش ستاری , روبه روی موسسه اعتباری کوثر , پلاک 133 , ساختمان وست , طبقه دوم , واحد 4

تماس : 6-02144974035

تلفن همراه مدیریت فروش : 09123406141

شماره فکس : 02144974051

ایمیل : info@alvandnama.com

تلگرام : alvandnama@

نقشه

© بهمن 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت الوند نما محفوظ می باشد . | طراحی، راه اندازی و توسعه توسط OFOGHIT