اخبار و مقالات

مزایای پنجره دو جداره|پنجره دو جداره|دو جداره

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پنجره دو جداره از شیشه هایی شامل دو یا چند شیشه موازی  از هم تشکیل شده است.میان این شیشه های موازی حدودا چند میلی متر فاصله وجود دارد که این فاصله و فضای خالی توسط  گازهای بی اثر مانند آرگون و یا هوای خشک  پر می شود.یکی از ویژگی هایی که باعث تفاوت شیشه ساده و شیشه دوجداره است وجود این فضای خالی می باشد.

خصوصیت دیگر این پنجره ها،عایق بودن آن ها در برابر انتقال حرارت است.پنجره های سنتی یا فلزی در برابر انتقال  حرارت کمتر عایق هستند.زیرا در پنجره های دوجداره،دو یا سه شیشه ی جدا از هم باعث کاهش انتقال حرارت می شود.این فضای خالی پر شده از گاز ،مانع انتقال و جابجایی سرما و گرما و همچنین صدا می شود.مزایای پنجره دو جداره بسیار است به همین دلیل مورد توجه عموم قرار گرفته است.

پنجره دو جداره توسط مهر و موم و درزبندی می شود که این کار باعث بالا رفتن کیفیت پنجره دو جداره می شود.بعضی مواقع به جای استفاده از دو شیشه،از سه شیشه استفاده می شود که بین هر شیشه فضای خالی با فاصله ی میلی متری وجود دارد که آن را از گاز یا هوای خشک پر کرده اند که این به این پنجره ها،پنجره های سه جداره می گویند که نسبت به پنجره های دو جداره در انتقال حرارت و گرما و صدا عایق قوی تری هستند.

در شهر تهران به دلیل وجود ترافیک ها و شلوغی های  خیابان ها بهتر است از پنجره های دوجداره استفاده کنید و پنجره های دو جداره  پاسخگوی نیازما هستند مگر اینکه منزل شما در اطراف اتوبان باشد که در این مواقع بهتر است از پنجره های سه جداره استفاده کنید.

مزایای پنجره دو جداره

مقاوم در برابر نیروی باد، باران و طوفان های شدید

آب بندی کامل و عدم نفوذ آب به داخل در هنگام بارندگی های شدید

 درزبندی کامل و جلوگیری از ورود گرد و غبار و هوای گرم یا سرد

موثر در حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا

کاهش هزینه اولیه خرید تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

ایجاد محیطی تمیز و شاداب در خانه و محل کار با جلوگیری از ایجاد دود

ایجاد عمر بیشتر برای رنگ اطاق و پرده ها و مبل و فرشها در اثر شستشوی کمتر


شرکت الوند نما  در سال 1386 با هدف مشاوره، طراحی و اجرای ، پنجره آلومینیوم نرمال و ترمال بریک و کرتین وال و اسپایدر تاسیس گردیده و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا شروع به فعالیت نمود..

هم اکنون شرکت الوند نما اجرای چندین پروژه مطرح در سطح کشور را در کارنامه خود داشته و جز یکی از برند های رده اول در این صنعت محسوب می شود.

تماس با ما

آدرس : تهران , خیابان آیت اله کاشانی , نبش ستاری , روبه روی موسسه اعتباری کوثر , پلاک 133 , ساختمان وست , طبقه دوم , واحد 4

تماس : 6-02144974035

تلفن همراه مدیریت فروش : 09123406141

شماره فکس : 02144974051

ایمیل : info@alvandnama.com

تلگرام : alvandnama@

نقشه

© بهمن 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت الوند نما محفوظ می باشد . | طراحی، راه اندازی و توسعه توسط OFOGHIT