پنجره فریم لس فیکس و بازشو

پنجره فریم لس فیکس و بازشو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
مشخصات کاربردی: 
 

طراحی جدید این سیستم امکان استفاده از انواع بازشو اعم از Fraction, Parallel وTilt&Turn را به صورت بازشو مخفی در نماهائی با کاربرد های خاص را فراهم می کند . طراحی پروفیل های این سیستم قابلیت استفاده در نمای ساختمانهای مرتفع بدون نیاز به مقاوم سازی (Reinforced) لامل ها را دارد.ضریب انتقال حرارت در این سیستم بهبود یافته و Uf value :1.39 W/m2k باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد.سایز پروفیل های این سیستم متنوع بوده با عرض ۶۰ میلیمتر و طول ۵۰ تا ۲۵۵ میلیمتر در پروفیل های Transom وMullion دارای بیشترین ممان اینرسی در سیستم های موجود را دارا می باشد. همچنین در این سیستم امکان استفاده از در پوش های متفاوت face cap ، Frameless و U channel وجود دارد.


شرکت الوند نما  در سال 1386 با هدف مشاوره، طراحی و اجرای ، پنجره آلومینیوم نرمال و ترمال بریک و کرتین وال و اسپایدر تاسیس گردیده و با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا شروع به فعالیت نمود..

هم اکنون شرکت الوند نما اجرای چندین پروژه مطرح در سطح کشور را در کارنامه خود داشته و جز یکی از برند های رده اول در این صنعت محسوب می شود.

تماس با ما

آدرس : تهران , خیابان آیت اله کاشانی , نبش ستاری , روبه روی موسسه اعتباری کوثر , پلاک 133 , ساختمان وست , طبقه دوم , واحد 4

تماس : 6-02144974035

تلفن همراه مدیریت فروش : 09123406141

شماره فکس : 02144974051

ایمیل : info@alvandnama.com

تلگرام : alvandnama@

نقشه

© بهمن 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد شرکت الوند نما محفوظ می باشد . | طراحی، راه اندازی و توسعه توسط OFOGHIT